Classificació provisional Circuit online Escacimat

 

Resultats del Primer torneig jugat









 

I Circuit de Torneigs online EscaciMat

  23 maig   6      juny   20 juny   4  juliol   18 juliol   5 setem   19 setem      
        Pos Punts Pos Punts Pos Punts Pos Punts Pos Punts Pos Punts Pos Punts Punts totals  
Pablo Ramon Quintanilla 3r. Charles Darwin PRamon 1r. 25 *   *   *   *   *   *   25  
Roger Daviu Borges 2n. Estel Molins de Rei RogerD115 2n. 20 *   *   *   *   *   *   20  
Daniel Espadero Lieske 6è. Argentona Daniel58 3r. 17 *   *   *   *   *   *   17  
Cesc Boloix i Sauca 5è. Fructuós Gelabert Cesquis 4t. 15 *   *   *   *   *   *   15  
Alex Caro Muñiz 1r. E Grévol Alex_cm_6 5è. 13 *   *   *   *   *   *   13  
Hugo Belloso 5è. Fructuós Gelabert Hugobel 6è. 11 *   *   *   *   *   *   11  
David Baños Martin 1r. E Grévol davidbm17 7è. 9 *   *   *   *   *   *   9  
Sergio Castillo Saez 4rt. Charles Darwin Keke10 8è. 8                         8  
Genís Daviu Borges 5è. Estel Molins de Rei Genis14 9è. 7 *   *   *   *   *   *   7  
Pau Molins Alcolado 1r. E Argentona Paulux_8 10è. 6                         6  
Siddanth reddy garlapati  4t. Pau Vila Siddanth1 11è. 5                         5  
Santi Español Guiu 3r. Bertí Santiki 12è. 4 *   *   *   *   *   *   4  
Genís Sanclement Medina 5è. Estel Molins de Rei Sancla 13è. 3 *   *   *   *   *   *   3  
Guillem Acedo Luna 5è. Bertí guillem7709 14è. 2 *   *   *   *           2  
Unai Arana Barrutia 5è. Fructuós Gelabert UNAIZABAL 15è. 1                         1  
Pau Montal 5è. Grèvol Paupro4 16è.   *   *   *   *   *   *      
Axel Orte Guerrero 1r. Progrés AxelOG 17è.                              
Iker Gutiérrez Piña 5è. Estel Molins de Rei Ikerito77 18è.   *   *   *   *   *   *      
Arnau Aguilar 1r. Fructuós Gelabert ArnauPikachu 19è.                              
Isaac Capdevila Gómez 4t. Josep Tarradellas isaacdevila 20è.   *   *   *   *   *   *      
Guillem Seda 2n.   gseda 21è.   *   *   *   *   *   *      
Pablo Ruiz Romero 2n. Grévol pablo_ruiz_r 22è.   *   *   *   *   *   *      
Marc Seda 5è.   mseda 23è.   *   *   *   *   *   *      
Malena Cauberghs Ferres 2n. La Mar Bella Malena-C 24è.   *   *   *   *   *   *      
Àlex Molins Alcolado 2n. Argentona Alexus_611 25è.                              
Tiago Belloso 2n. Fructuós Gelabert Tiagobel 26è.   *   *   *   *   *   *      
Sean Donaldson Lloret 3r. CS Sagrada Familia umbreongamer 27è.                              
Joan Ot Massanet 1r. Fructuós Gelabert JoanOt2013 28è.   *   *   *   *              
jaume Montal 2n. Grèvol Jaum3 29è.   *   *   *   *   *   *      
Gerard riera Martinez 2n. Els Cingles gatitolandia 30è.   *   *   *   *   *   *      
Marc Batista 2n. Estel Molins de Rei MBF2020  31è.                              
Pol Navas Cucurella 4t. CS Sagrada Familia PolNaCu 32è.   *   *   *   *   *   *      
Esteban Tomasena Calderón 3r. La Mar Bella etomasena  33è.                              
      Duckrobot 34è.                              
Gael Díaz Martínez 4t. Badalona Port Superpro2010 35è.   *   *   *   *   *   *      
Quim Grau Benavides 4rt. Fructuós Gelabert QuimGrau 36è.                              
      MRamon256 37è.                              
Adrià Gozalbo i Farré 2n. Fructuós Gelabert Adria2012     *   *   *   *   *   *      
Juliana Forero 1r. Fructuós Gelabert Juli0713 *                              
Tiago Ballaz Manaia 2n. Fructuós Gelabert Spyke8 *                              
Nil Ballaz Manaia 5è. Fructuós Gelabert Jelly.11 *                              
Oihan Elorriaga Sánchez 5è. Bertí Oihanelo *                              
Marc Silles Sánchez 3r. Progrés Marcsillessanches       *                      
Mael Müller 6è. Fructuós Gelabert Maelmuller *   *   *   *   *   *   *      
Teo Bernardino Sánchez 2n. Estel Molins de Rei Teo-Robot     *   *   *   *   *   *      

I Circuit d´escacs online EscaciMat

Zona de joc:  El torneig es jugarà a la plataforma online  lichess.org

Dies de joc: Els dissabtes  23 de maig, 6 i 20 de juny.  4 i 18 de juliol, 5 i 19 de setembre.

Horari de joc:  De 10,30 a 12 hores.

Puntuació del circuit:  Al final de cada torneig, segons la classificació obtinguda, es donaran uns punts, que seran sumats a la classificació del circuit.  

1r.25 pts.  2n.20 pts.  3r.17 pts.  4t.15 pts.  5è.13 pts.   6è.11 pts.  7è.9 pts.   8è.8 pts.   9è.7 pts.   10è.6 pts.   11è.5 pts.   12è.4 pts.   13è.3 pts.   14è.2 pts.   15è.1 pts.

Suman els 5 millors resultats obtingut, de 7 campionats possibles.

Ritme de joc:  Es jugaran les partides a 5 minuts més 2 segons d´increment per jugada.  

Sistema de joc: Sistema Masnou, quan acaba una partida, la pàgina aparella els jugadors que hagin quedat lliures (dos jugadors poden jugar diverses vegades)

Premis: Trofeus als 3 primers classificats i als millors de cada curs,  al final del circuit segons la classificació final.  Els premis es donaran presencialment al primer campionat presencial que organitzem.

Inscripcions: Omplint el formulari a la plana web del torneig, per mail a :  torneig-online@escacimat.com,  o bé al 615 941 930.  Us podeu apuntar a 1, 2, 3.. o a tots,  indiqueu al fer l´inscripció a quin campionat participeu. Us podeu apuntar en qualsevol moment als campionats pendents de cel.lebrar.