Pos Nom Edat Escola Punts
1 Pol Martínez 11 Sagrada Família
2 Oriol Muro 11 Prácticas-2 5
3 Isaac José 9 Folch i Torres 5
4 Edgar Ripoll García 12 Diagonal Mar
5 Roger Bel 10 Sagrada Família 4
6 Aítor Gracia 11 Prácticas-2 4
7 David Callejas Font 9 Verns
8 David Rebull Mantas 9 Grévols
9 Álex Masó 10 Sagrada Família 3
10 Tomás Fornesa Arnau 11 Sta. Isabel 3
11 Neyl Calle 9 Prácticas-2 3
12 Miquel Calvo 10 Sagrada Familia 3
13 Asier Gracia 10 Prácticas-2 3
14 Esteve Corbera García 9 Voramar 3
15 Jordi Fraude Martí 9 Sagrada Família 3
16 Guillem Tarruell Vargas 9 Pere Vergés 3
17 Arnau Navarro 9 Sagrada Família
18 Agustí Conesa 10 Sagrada Família
19 Quim Fraude Martí 9 Sagrada Familia 2
20 Oriol Rafols Auladell 8 Voramar 2
21 Salim Olivé Nieto 7 Sagrada Família 2
22 Pau Comas 11 Sagrada Familia 2
23 Josep Moerza 11 Sagrada Famñilia 2
24 Erik Jordi Henderson 10 Sta. Isabel
25 Pol Espot 9 Voramar 1
26 Raul Piñedo 11 Sagrada Família 1
27 Eric Navarro 11 Sagrada Famíilia 1
28 Ferran Mari Martínez 10 Sagrada Família ½
29 Eva Expósito Pérez 8 Pere IV 0
 
 
               
Ronda 1             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 1 Ripoll García Edgar 0 ½  -  ½ 0 Roger Bel 17
2 18 Calle Neyl 0 1  -  0 0 Comas Pau 2
3 3 Fornesa Arnau Tomás 0 0  -  1 0 Callejas Font David 19
4 20 Corbera García Esteve 0 0  -  1 0 Gracia Aitor 4
5 5 Martínez Pol 0 1  -  0 0 Espot Pol 21
6 22 Fraude Martí Jordi 0 1  -  0 0 Moerza Josep 6
7 7 Muro Oriol 0 1  -  0 0 Fraude Martí Quim 23
8 24 José Isaac 0 ½  -  ½ 0 Navarro Arnau 8
9 11 Calvo Miquel 0 ½  -  ½ 0 Rebull David 25
10 26 Tarruell Vargas Guillem 0 0  -  1 0 Gracia Asier 13
11 14 Jordi Henderson Erik 0 0  -  1 0 Rafols Auladell Oriol 28
12 29 Olivé Nieto Salim 0 0  -  1 0 Masó Alex 16
               
Ronda 2             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 4 Gracia Aitor 1 1  -  0 1 Calle Neyl 18
2 16 Masó Alex 1 0  -  1 1 Martínez Pol 5
3 19 Callejas Font David 1 ½  -  ½ 1 Muro Oriol 7
4 13 Gracia Asier 1 ½  -  ½ 1 Fraude Martí Jordi 22
5 28 Rafols Auladell Oriol 1 0  -  1 ½ Ripoll García Edgar 1
6 8 Navarro Arnau ½ 1  -  0 ½ Calvo Miquel 11
7 17 Roger Bel ½ ½  -  ½ ½ José Isaac 24
8 25 Rebull David ½ 1  -  0 0 Fornesa Arnau Tomás 3
9 2 Comas Pau 0 1  -  0 0 Tarruell Vargas Guillem 26
10 6 Moerza Josep 0 0  -  1 0 Olivé Nieto Salim 29
11 21 Espot Pol 0 0  -  1 0 Jordi Henderson Erik 14
12 23 Fraude Martí Quim 0 1  -  0 0 Corbera García Esteve 20
               
Ronda 3             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 5 Martínez Pol 2 1  -  0 2 Gracia Aitor 4
2 1 Ripoll García Edgar 1  -  0 Gracia Asier 13
3 7 Muro Oriol 1  -  0 Rebull David 25
4 22 Fraude Martí Jordi 0  -  1 Navarro Arnau 8
5 2 Comas Pau 1 0  -  1 Callejas Font David 19
6 14 Jordi Henderson Erik 1 0  -  1 1 Fraude Martí Quim 23
7 24 José Isaac 1 1  -  0 1 Masó Alex 16
8 29 Olivé Nieto Salim 1 0  -  1 1 Roger Bel 17
9 18 Calle Neyl 1 1  -  0 1 Rafols Auladell Oriol 28
10 11 Calvo Miquel ½ 1  -  0 0 Moerza Josep 6
11 3 Fornesa Arnau Tomás 0 1  -  0 0 Conesa Agustí 12
12 20 Corbera García Esteve 0 1  -  0 0 Marí Martínez Ferran 15
13 26 Tarruell Vargas Guillem 0 1  -  0 0 Espot Pol 21
               
Ronda 4             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 8 Navarro Arnau 0  -  1 3 Martínez Pol 5
2 19 Callejas Font David 0  -  1 Ripoll García Edgar 1
3 4 Gracia Aitor 2 0  -  1 Muro Oriol 7
4 17 Roger Bel 2 1  -  0 2 Calle Neyl 18
5 23 Fraude Martí Quim 2 0  -  1 2 José Isaac 24
6 13 Gracia Asier 0  -  1 Calvo Miquel 11
7 25 Rebull David 1  -  0 Fraude Martí Jordi 22
8 20 Corbera García Esteve 1 1  -  0 1 Comas Pau 2
9 28 Rafols Auladell Oriol 1 0  -  1 1 Fornesa Arnau Tomás 3
10 29 Olivé Nieto Salim 1 1  -  0 1 Jordi Henderson Erik 14
11 16 Masó Alex 1 1  -  0 1 Tarruell Vargas Guillem 26
12 6 Moerza Josep 0 1  -  0 0 Marí Martínez Ferran 15
13 21 Espot Pol 0 1  -  0 0 Navarro Eric 9
14 12 Conesa Agustí 0 1  -  0 0 Piñedo Raul 10
               
Ronda 5             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 5 Martínez Pol 4 1  -  0 Ripoll García Edgar 1
2 7 Muro Oriol 1  -  0 3 Roger Bel 17
3 24 José Isaac 3 1  -  0 Rebull David 25
4 11 Calvo Miquel 0  -  1 Callejas Font David 19
5 3 Fornesa Arnau Tomás 2 1  -  0 Navarro Arnau 8
6 23 Fraude Martí Quim 2 0  -  1 2 Gracia Aitor 4
7 16 Masó Alex 2 0  -  1 2 Corbera García Esteve 20
8 18 Calle Neyl 2 1  -  0 2 Olivé Nieto Salim 29
9 14 Jordi Henderson Erik 1 ½  -  ½ Gracia Asier 13
10 22 Fraude Martí Jordi 1  -  0 1 Espot Pol 21
11 2 Comas Pau 1 0  -  1 1 Rafols Auladell Oriol 28
12 26 Tarruell Vargas Guillem 1 1  -  0 1 Moerza Josep 6
13 15 Marí Martínez Ferran 0 ½  -  ½ 1 Conesa Agustí 12
14 9 Navarro Eric 0 0  -  1 0 Piñedo Raul 10
               
Ronda 6             
               
Me. SNo. Nombre Pts Res. Pts Nombre SNo.
1 7 Muro Oriol ½  -  ½ 5 Martínez Pol 5
2 19 Callejas Font David 0  -  1 4 José Isaac 24
3 1 Ripoll García Edgar 1  -  0 3 Calle Neyl 18
4 4 Gracia Aitor 3 1  -  0 3 Fornesa Arnau Tomás 3
5 17 Roger Bel 3 1  -  0 3 Corbera García Esteve 20
6 8 Navarro Arnau 0  -  1 Rebull David 25
7 22 Fraude Martí Jordi ½  -  ½ Calvo Miquel 11
8 13 Gracia Asier 2 1  -  0 2 Olivé Nieto Salim 29
9 28 Rafols Auladell Oriol 2 0  -  1 2 Masó Alex 16
10 26 Tarruell Vargas Guillem 2 1  -  0 2 Fraude Martí Quim 23
11 12 Conesa Agustí 1  -  0 Jordi Henderson Erik 14
12 21 Espot Pol 1 0  -  1 1 Comas Pau 2
13 10 Piñedo Raul 1 0  -  1 1 Moerza Josep 6
14 15 Marí Martínez Ferran ½ 0  -  1 0 Navarro Eric 9
 

1. Dia.
Dissabte 24 de maig del 2008.

2. Horari.
de 18,15 a 20,30 h.

3. Local.
Escola Sagrada Famíla. c. Sardenya, 343. Barcelona.

4. Ritme de joc.
Partides de 18 minuts. Pasat el temps, si la partida no ha acabat, un àrbitre adjudicarà el resultat en funció de la posició.

5. Sistema de joc.
Campionat a 7 partides, sistema suís. (cada nen s´enfronta a un que té la mateixa puntuació a cada ronda).

6. Desempats.
Els desempats es resoldran per:

  1. Bucholz (es suma els punts que han fet els nens amb qui has jugat, treient el que ha fet menys punts).
  2. Progressiu (es suma els punts que tens a cada ronda).

7. Trofeus.
Trofeus per als 5 primers classificats.

  • Trofeus als dos millors de cada curs, de P5 a 6è.
  • Els trofeus no son acumulables (si un nen queda entre els cinc primers, el trofeu de millor de la seva edat pasarà al següent millor de la seva edat).
  • Tots els que vinguin a jugar rebran un diploma.

 Inscripció gratuïta


Com Arribar: